Haber
Home > Antalya Haber > Manavgat Belediyesi Plaj Voleybolu Heyecanı Başladı

Manavgat Belediyesi Plaj Voleybolu Heyecanı Başladı

Manavgat Belediyesi’nin yaz etkinlikleri kapsamında ikincisini gerçekleştirdiği Plaj Voleybolu Turnuvası, Manavgat Cup ve halk takımı maçları ile başladı. Boğaz Otel Plajında yapılan turnuvanın ilk iki günü heyecanlı maçlara sahne oldu.

Manavgat Belediyesi’nin yaz etkinlikleri kapsamında ikincisini gerçekleştirdiği Plaj Voleybolu Turnuvası, Manavgat Cup ve halk takımlarının katılımı ile başladı. Yaz aylarını keyifli bir hale getirmek ve Manavgat halkına sporu sevdirmek amacı ile düzenlenen turnuva, 26 – 30 Temmuz tarihleri arasında devam edecek. Plaj Futbolu mücadelelerine ev sahipliği yapan Boğaz Otel Plajı’nda toplam 65 sporcu iki kategoride şampiyonluk için ter dökecek.
Turnuvanın açılış gününde 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla açılan voleybol turnuvası heyecan dolu anlara sahne oldu.

ŞAMPİYON VOLEYBOLCULAR
KIYASIYA MÜCADELE EDİYOR
Halk takımları kategorisine 20 erkek ve 13 bayan takımın katıldığı turnuvada Türkiye ve Avrupa Şampiyonalarında boy gösteren yerli ve yabancı kadın sporculardan oluşan 8 takım ise Manavgat Cup kapsamında mücadele edecek.
Profesyonel oyuncuların ve halk takımlarının ayrı ayrı yapacağı karşılaşmalar sonucunda yarı final ve final müsabakaları ile turnuvanın şampiyonu belli olacak. Her gün kıyasıya mücadelelerin yapıldığı maçlar saat 19.00 da başlıyor. Katılan takımlara katılım belgesi verilirken, dereceye giren takımlar ise kupa ve madalyalarını Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in elinden alacak.

288 total views, 2 views today

Facebook yorumları