Haber
Home > Antalya Haber > Turizmin Babası Süleyman Süral’i Toprağa Verdik

Turizmin Babası Süleyman Süral’i Toprağa Verdik

Antalya’nın tanınmış iş adamlarından Süleyman Süral, yakalandığı amansız hastalığa yenik düştü. Dün hayatını kaybeden Süral 74 yaşındaydı Süral’ın cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Manavgat’ın Çakış Mahallesi mezarlığında cenaze namazının kılınması ardından toprağa verildi.

DCIM100GOPROG0064151.

Cenaze merasimine CHP eski genel başkanı Antalya milletvekili Deniz Baykal, Çetin Osman Budak, Dr. Niyazi Nefi Kara, eski milletvekili Av. Gürkut Acar, Manavgat kaymakamı Nazmi Günlü, Manavgat belediye başkanı Şükrü Sözen, Serik belediye başkanı Ramazan Çalık, CHP ilçe başkanı Av. Aliye Coşar, Turizmciler, turizm çalışanları arkadaşları dostları ve binlerce kişi katıldı. Baykal yaptığı açıklamada; “Çok çalışkan ve iyi bir girişimci arkadaşımızı erken kaybetmek bizleri derinden üzmüştür.
DCIM100GOPROG0194219.

Antalya turizminin öncülerinden olan Süleyman Süral kardeşim iyi bir cumhuriyetçi ve Atatürkçü kişisiydi. Yaptığı örnek eserler ve örnek iyilikler onu daima yaşatacaktır.
DCIM100GOPROG0134202.

Türkiye’nin başı sağolsun diyorum” dedi. Biz Manavgat Haberi sitesi olarak Merhuma Allah’tan rahmet diliyor ve kederli ailesinin başları sağ olsun olsun diyoruz.

817 total views, 1 views today

Facebook yorumları