Haber
Home > Manavgat > MANAVGAT BELEDİYESİ KREŞİNDE EĞLENCELİ SAATLER

MANAVGAT BELEDİYESİ KREŞİNDE EĞLENCELİ SAATLER

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in büyük sosyal yatırımlarından birisi olan Manavgat Belediyesi Kreş ve Çocuk Kültür Merkezi, her geçen gün büyüyüp gelişiyor, eğitim gören öğrencilerin sayısı da artıyor.
IMG_9047
Şimdilik 36-60 ay ay arası 41 çocuğun eğitim gördüğü merkezde minikler için her gün farklı etkinlikler düzenleniyor. Deneyimli eğitimci Emine Çataltaş’ın sorumlu olarak atandığı Kreş ve Çocuk Kültür Merkezi’nde her gün farklı ve eğitici etkinlikler düzenleniyor. Etkinliklere Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de sık sık katılıyor. Çocukların duygusal ve sosyal gelişimlerine katkı bulunmak amacı ile her ay farklı bir etkinlik gerçekleştiren kreş yetkilileri ”okulumuza hoş geldiniz” partisinin ardından bu ay da pijama partisi düzenledi.
IMG_9079
Partiye minikler ellerinde yastıkları ile katılırken, kreş öğretmenleri de tıpkı küçükler gibi pijamalarını giymeyi ihmal etmedi. Pijama partisini bazı veliler de izledi. Küçükler bir ara yastık savaşı da yaparak eğlenceli dakikalar geçirdi. Sorumlu Müdür Çataltaş, bu etkinlikte uykunun çocuk gelişimi üzerindeki etkisinin önemine dikkat çekildiğini söyledi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ”Çocukların gelişimlerini sağlıklı bir şekilde tamamlaması için kreş sayısının arttırılmasına yönelik çalıştıklarımız tüm hızıyla devam ediyor ” dedi.

1,226 total views, 2 views today

Facebook yorumları