Haber
Home > Manavgat > POTADA BAŞARI KOLEJİ

POTADA BAŞARI KOLEJİ

Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar arası Basketbol Turnuvasına Başarı Koleji öğrencileri damga vurdu. Maçlarda sergiledikleri performans ile izleyicilerin büyük beğenisini toplayarak göz doldurdu.
Manavgat genelinde okullar arasında düzenlenen Küçük Erkek ve Yıldız Erkek Basketbol İlçe Müsabakalarında, Manavgat Başarı Koleji Küçük Erkek ve Yıldız Erkek Basketbol Takımları Manavgat 2.si olarak okullarına iki kupa daha kazandırdı.
Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Manavgat Okullar Arası Basketbol Turnuvasında, Küçük Erkekler kategorisinde Başarı Koleji Küçük Erkek Basketbol Takımı ( Kerem Kaplan, Alp Barın Alpçetin, Burak Şen, Efe Koç, Barkın gök, Ege Can, Emre Tutal, Mehmet Batuhan Tekin, Ataberk Davulcu, Kaan Avcı, Ozan Kaçmaz, Umut Barış Yakıt) Yıldız Erkekler kategorisinde de Başarı Koleji Yıldız Erkek Basketbol Takımı ( Yiğit Delikkulak, Toprak Kemal Güneylioğlu, Utku Bilgiç, Enis Küçük, Mehmet Keskin, Mustafa Süzük, Yağız Boğa, Mithat Şaffak, Sabrican Şenel, Baransel Şimşek ) Manavgat 2.liği elde etti.
Başarı Koleji’ni Basketbol Turnuvalarında başarıyla temsil eden Başarı Koleji Küçük ve Yıldız Erkek Basketbol Takımı oyuncuları ve Antrenörleri Tolga Sarıboğa, Başarı Koleji konferans salonunda düzenlenen ödül töreninde başarı sertifikasıyla ödüllendirildiler.

Okulun konferans salonunda düzenlenen ödül töreninde öğrencilere kupalarını ve başarı belgelerini Başarı Koleji Genel Müdürü Nazmi Ünal ve Ortaokul Müdürü Savaşkan İlmak verdi.
Küçük Erkek ve Yıldız Erkek Basketbol Takımlarının Manavgat 2.si olmasının yanı sıra maçlarda sergilediği performansla Başarı Koleji’ni başarıyla temsil etmesinin okullarında sevinç ve gurur kaynağı olduğunu, Başarı Koleji ailesini mutlu ettiğini belirten Başarı Koleji Genel Müdürü Nazmi Ünal “Çocuklarımızın akademik başarının yanında sosyal-kültürel ve sportif alanlarda da başarılı olmaları için her türlü imkanı sağlıyor, her türlü desteği veriyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çocuklarımıza yetenekleri doğrultusunda uzman eğitimcilerimizle her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Katıldıkları maçlarda okulumuzu en iyi şekilde temsil ederek yüzümüzü güldüren çocuklarımızı, ailelerini ve onları eğiten öğretmenlerini kutluyor, öğrencilerimize bundan sonraki katılacakları bütün maçlarda başarılar diliyorum.” dedi.

925 total views, 1 views today

Facebook yorumları