Haber
Home > Manavgat > ROMA BEACH HOTEL YEMYEŞİL OLDU

ROMA BEACH HOTEL YEMYEŞİL OLDU

Manavgat Gündoğdu Bölgesinde yer alan Roma Beach Resort&Spa Hotel “Gold Greening Hotel Sertifikası” aldı. Daha önce de Yeşil Yıldız, Mavi Bayrak, Temiz Havuz Sertifikası gibi çevre konulu belgeleri bulunan otel bu kez de Yeşillenen oteller belgesini portföyüne dahil etti.

Çevrenin her zaman turizmde önemine dikkat çeken Roma Beach Resort&Spa Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Nedim Sayın, otel departman müdürleri ve çalışanları ile birlikte alınan sertifikanın mutluluğunu birlikte yaşadılar.
Çalışmaların Koordinasyonunu sağlayan Kalite Müdürü Dilek Çakın Çinözgümüş, Teknik Müdür Cem Uzun, Hauskeeping Müdürü Meltem Kaynar, diğer Departman müdürleri ve Otelin Çevre Danışmanlığını yapan Ayel Çevre Genel Koordinatörü Ertunç Demir’in de bulunduğu kutlamada konuşan Roma Beach Resort&Spa Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Nedim Sayın, turizmde çevrenin önemine dikkat çekti. Sayın “Gelecek nesillere bırakacağımız en büyük miras olan Çevre bizim için çok önemli. Amacımız bize bırakılan bu güzellikleri gelecek nesillere de bırakmak. Daha önce bakanlık kontrolünde çevreye duyarlı konaklama tesisi olduğumuzu belgeleyen Yeşil Yıldız sertifikamızı almıştık. Bu belge haricinde çevreye gösterdiğimiz duyarlılığı devam ettirmek adına Gold Greening Hotels Belgemizi de tesisimize kazandırdık. Emeği geçen tüm personelimize teşekkürlerimi sunarken, bundan sonrada çevreyle alakalı diğer belgeleri de almak için çalışmalarımız sürecek” dedi.
halil_romabeach

Gold, Bronz ve Gümüş olmak üzere üç kategoride verilen Yeşillenen oteller Sertifika belgelendirmesi TUROB Greeninghotels projesi kapsamında Bureau Veritas tarafından yapılıyor.

roma4

 

634 total views, 2 views today

Facebook yorumları

Bir Cevap Yazın